Туристичне харчування

Лінійка туристичних продуктів харчування в інтернет-магазині ТМ "Сто пудів" включає в себе найрізноманітніші страви для швидкого і зручного приготування смачною, ситною та корисної їжі в поході, на дачі, на рибалці, у відпустці або в поїздці.

У розділі нашого сайту, який так і називається "
Туристичні та дачні товари" ви знайдете різноманітні перші і другі страви, які можна швидко приготувати, просто заливши окропом. Наші туристичні страви по достоїнству оцінили люди, які люблять вести активний спосіб життя, проводити багато часу на свіжому повітрі і не харчуватися одними бутербродами, а повноцінно харчуватися. Туристи, рибалки, дачники, мандрівники - серед наших постійних і вдячних клієнтів.

Якщо Ви збираєтеся поїхати відпочивати на природу або жити на дачі, або в подорож, або туди де просто немає умов для повноцінної закупівлі продуктів харчування та їх приготування, то наші туристичні страви допоможуть Вам в будь-який такій ситуації. Особливо зручно мати під рукою спеціальне туристичне харчування коли ви йдете в похід і потрібно нести запас продуктів в рюкзаку. Якщо Ви йдете на кілька днів, то вага таких продуктів може бути дуже великий, і перетворить Ваш відпочинок у халепу. А туристична їжа, як правило, сублімовані і важать дуже мало, займають мало місця, не промокнути під дощем, і не зіпсуються при високій температурі.

Туристичне харчування забезпечує повноцінний добовий раціон харчування, необхідну кількість поживних речовин навіть при дуже активному відпочинку на природі. Купити харчування для туристів недорого ви завжди можете в фірмовому інтернет-магазині ТМ "Сто пудів".