Про нас

Ласкаво просимо у фірмовий інтернет-магазин "Сто пудів".

У нашому інтернет-магазині ви знайдете повний асортимент фірмової продукції від круп і бобових з усього світу до унікальної колекції страв зручного приготування.

Всі наші продукти об'єднує одна мета - забезпечити Вас різноманітними якісними продуктами харчування на кожен день. Саме тому в ТМ «Сто пудів» передбачені різні лінійки продукції: суміші для випічки, страви зручного приготування, продукти для правильного харчування та для вегетаріанців.

Чому ми?

  • Ми є виробником і ретельно відбираємо постачальників сировини, приділяючи велику увагу зберіганню продукту та збереженню його смакових якостей.

  • Ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти, без консервантів і підсилювачів смаку.

  • З нами економно. Немає додаткової націнки від торговельних платформ, і Ви отримуєте фірмову продукцію від виробника за найприємнішими цінами

Ви любите готувати, але у вас мало часу?

Ви отримуєте задоволення від приготування їжі, надихаєтеся цим процесом і вважаєте що це Ваше покликання ?

А може ви дуже зайняті на роботі та у Вас зовсім немає часу на кулінарію, але Ви хочете порадувати своїх близьких смачною, корисною та різноманітною їжею?

Тоді наш магазин безперечно для Вас!

Кулінарні інгредієнти ТМ «Сто пудів» відкривають кордони на кухні та перетворюють вас у справжнього кухаря.

Наша колекція страв зручного приготування познайомить Вас із кухнею різних країн світу та допоможе у приготуванні як перших, так і других страв без значних турбот.
Вибір залишається лише за Вами: чи хочете Ви сьогодні опинитися у Сонячній Грузії або відвідати загадкову Індію, а може просто зануритися у романтичну Італію та здивувати екзотичними стравами своїх близьких?

А наповнити свій будинок смачною та ароматною випічкою, і зібрати всю родину за чашкою чаю допоможуть Вам наш готові борошняні суміші.
Ви витратите мінімум зусиль навіть у приготуванні найскладнішої випічки.


 

Ми прагнемо, щоб наш інтернет-магазин був зручний для Вас, тому, якщо у Вас є питання або пропозиції щодо поліпшення нашого сайту або вдосконалення процесу покупок у нашому інтернет-магазині, то, будь ласка, пишіть нам за адресою:  stopudov.ua@gmail.com