Крупа булгур

Крупа булгур це можна сказати новинка серед наших продуктів харчування. Булгур це турецька продукт, який зараз відомий у всьому світі. Крупа булгур це зварені і висушені зерна пшениці, яка має ніжний горіховий присмак. Тобто нічого особливого, але саме в простоті булгура полягає його переваги. А смак булгура це приємний бонус для любителів.

Булгур прекрасно поєднується з різними добавками, на основі чого можна приготувати велику кількість страв з ним. Булгур з овочами, булгур з грибами, булгур з м'ясом, булгур з рибою, і навіть булгур з вермішеллю - ось далеко не повний перелік цих страв. Страви зручного приготування з булгуром в великому асортименті є в лінійці продуктів ТМ "Сто пудів", і відповідно на сайті нашого інтернет-магазину.

Крупи пшеничні булгур дуже легко готується, і щоб зіпсувати страву з булгура, то треба дуже постаратися. Сам булгур засипається в киплячу воду і вариться до готовності. І взагалі, гарнір з булгура вже готовий. А якщо хочете щось цікавіше, то наші страви зручного приготування і туристичні страви завжди вам допоможуть будинку, на роботі, на відпочинку.

Купити крупу пшеничну булгур недорого з доставкою по всій Україні можна в інтернет-магазині "Сто пудів". Висока якість всієї нашої продукції підтверджується величезною кількістю наших вдячних покупців. Хто один раз спробував нашу продукцію, той завжди шукає продукцію з торговою маркою "Сто пудів" на полицях магазинів. І тому для Вашої зручності працює наш інтернет магазин, де завжди в асортименті булгур і багато інших продуктів харчування.