Їжа в поході

Їжа в поході це дуже важливий і відповідальний чинник для того, щоб весь похід пройшов успішно. І не важливо який саме вид походу Ви вибрали: похід в ліс, на річку, в гори, рафтинг, риболовлю або будь-який інший туристичний вихід, їжа це основа гарного самопочуття і настрою. Багато людей вважають за краще не сидіти в свої вихідні вдома, а беруть рюкзаки і йдуть гуляти за місто і проводять вільний час на природі. Саме для таких випадків торгова марка "Сто пудів" випускає і постійно розширює лінійку продуктів харчування для туристичного і дачного відпочинку.

Їжа для походу завжди підбирається дуже ретельно, з точним розрахунком по днях, за прийомами їжі, по калорійності і різноманітності продуктів. Це буває дуже складно, особливо коли похід, або поїздка на рибалку не на один день, і зберігати продукти в жарку погоду буває дуже проблематично. Тому існують спеціальні продукти харчування і страви спеціально приготовлені для туризму. Вони упаковуються в спеціальні пакети, в які можна наливати окріп і таким чином готувати їх. Тільки уявіть, що в поході Ви не харчуються сухими бутербродами, а у Вас є повноцінний раціон харчування з перших і других страв.

Похідна їжа повинна бути не тільки ситна і поживна, але і звичайно ж смачна. Саме тому ТМ "Сто пудів" кожне своє туристичне блюдо ретельно розробляє, перевіряє на смакові якості, і доводить рецепт до ідеального. Подивитися весь асортимент нашої туристичної продукції можна на нашому сайті.

Їжа в поході повинна не займати багато місця, не бути занадто важкою і об'ємною. Для приготування спеціальних туристичних страв продукти піддаються сушці і сублімації. В результаті упаковка виходить легкої, але при приготуванні виходить повноцінне блюдо. На кожній упаковці є докладний опис, склад і спосіб приготування. У поході, на природі, на дачі, на рибалці у вас завжди буде повноцінне харчування з продукцією "Сто пудів".