Доставка продуктів Харків

Якщо ви хочете замовити продукти собі додому або в офіс на роботу, то сервіс доставки їжі і продуктів «Сто пудів» це кращий вибір в Харкові. Асортимент готових страв надзвичайно широкий. Ознайомитися з нашою пропозицією і цінами ви можете за запитом у наших менеджерів. Крім готової кулінарії ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині страви зручного і швидкого приготування, а також туристичне харчування і сухпайком. Взагалі наш магазин продає і доставляє по Харкову будь-які продукти харчування: крупи, каші, кондитерські товари, випічку, макарони, приправи, спеції, сухофрукти, соуси, м'ясні вироби, готові суміші для приготування перших і других страв. Будь-який відвідувач нашого інтернет-магазину знайде те, що йому потрібно.

Замовити доставку продуктів в Харкові ви можете в будь-якому районі міста: на Салтівці, Олексіївці, Холодній горі, Іванівці, Журавлівка, Нових будинках, Павловому Полі, Сортування, Залютино, ХТЗ, Рогань, або будь-якому іншому. Наші менеджери узгодять з вами всі питання доставки: вартість, найменування і кількість продукції, зручний час доставки. І ви завжди отримаєте свіжі і якісні продукти у себе вдома або на роботі.

Харків це великий, сучасний місто з великою площею і відстанню між районами міста досягають 30 кілометрів. Коли ви замовляєте продукти на будинок, ваше замовлення потрапляє в нашу службу логістики, після чого ми скомплектуем ваше замовлення і привеземо на вашу адресу. Доставка продуктів по Харкову виконується в робочий час, за погодженням з нашими менеджерами.

Якщо вам необхідно замовляти продукти постійно і оптом, то ви можете отримати у нас додаткові знижки. Для цього звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину за телефонами на нашому сайті.

Ви можете замовити доставку сніданку, обіду, вечері собі в офіс або додому. Наші ціни і якість вас приємно здивують, так як основне наше прагнення це задовольняти потреби наших клієнтів так, щоб вам сподобалося, і ви ще багато разів замовляли у нас доставку продуктів в Харкові, і рекомендували наш сервіс доставки їжі своїм друзям.

Сервіс доставки їжі «Сто пудів» поставляє вам продукцію тільки власного виробництва. Наші технологи готують всі продукти згідно вимог ДСТУ, і гарантують вам здоров'я і правильне харчування. Весь асортимент продуктів в нашому інтернет-магазині підібраний таким чином, щоб ви могли забезпечити себе і свою сім'ю повноцінним, ситним і здоровим харчуванням. Наш асортимент допоможе вам в будь-якій життєвій ситуації коли ви вдома, на роботі, у відрядженні, на природі або подорожуєте. З продукцією торгової марки «Сто пудів» ви завжди будете в гарному настрої, тому що процес приготування їжі ми зробили за вас.

Доставка продуктів Харків - це той сервіс, який ніколи не залишить вас голодним!